W zbrojowni rycerskiej Chorągwi Zaciężnej Trzy Miecze, znajdziesz zarówno miecze długie, dwuręczne jak i jednoręczne czy dwuręczne, topory, buzdygany, broń drzewcową. Łuki Długie.
                             Jednakże głównym składnikiem naszej zbrojowni jest szeroki wybór zbroi rycerskich. Od zbroi bogatych przez zbroje żołnierzy XV , XIV i XIII wiecznych po zbroje najemników.
                            Ogólnie w ofercie CHZTM zbroje dostępne staramy się na bieżąco umieszczać na stronie jednakże jeśli czegoś nie ma a poszukujesz jakiegoś konkretnego pancerza napisz

emaillub  +(48) 603890791

        Istnieje możliwość wykonania:
       Zbroi na zamówienie oraz broni zależnie od typu zamawianego sprzętu Termin jego wykonania może być różny jednakże należy liczyć się z terminem 6mc+.
       Tarcze z wymalowanym herbem lub wzorem 1mc.
 
       Przedpłata to 25% wartości zamówienia. Jednocześnie przedpłata jest bez zwrotna. Zamówienia są realizowane w kolejności zgłoszeń.

        Wynajęcie zbroi wiąże się z pozostawieniem vadium zależne od rodzaju zbroi i warunków ustalonych w na czas najęcia.
        Zbrojownia znajduje się w okolicach Warszawy.
        
        Jesteśmy otwarci na wynajęcie rycerzy w zbrojach jako żywe posągi lub na potrzeby reklamy czy spotu TV etc. Zbroje również świetnie prezentują się jako ozdoba sali czy pokoju. Można umówić najm długo terminowy.